Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka - Kasjerka

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mełgiewska 10 to jedyne takie miejsce w Lublinie, Autoryzowany Dealer Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Hyundai, Jeep, Suzuki. Firma należy do największej Grupy Dealerskiej w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Lublin

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę 1/1 etatu
    • Wysoki komfort pracy
    • Możliwość samorealizacji i realnego rozwoju w ramach struktur największej Grupy Dealerskiej w Polsce

    Idealny Kandydat spełni oczekiwania:

    • Wykształcenie min. Średnie
    • Doświadczenie w obsłudze klienta
    • Miła aparycja i wysoka kultura osobista
    • Umiejętność szybkiego uczenia się
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Biegła znajomość obsługi komputera (MS OFFICE)

    Podstawowe obowiązki / opis pracy:

    • Obsługa recepcji
    • Witanie klientów i kierowanie ich do odpowiednich działów
    • Obsługa rozmów telefonicznych
    • Prowadzenie firmowej kasy
    • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej

    Jeśli chcesz czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy, a przy tym mieć realną szansę na rozwój w największej tego typu firmie w Polsce, aplikuj !

    CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy wysyłać klikając w przycisk aplikowania.