Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka

PTWP S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych

  • Odbieranie i przekierowywanie rozmów telefonicznych

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej – archiwizacja dokumentów w programie

  • Koordynacja prawidłowego przepływu dokumentów i informacji

  • Realizacja zadań powierzonych przez Zarząd

  • Zaopatrywanie firmy w artykuły spożywcze i biurowe

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office Microsoft

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci zaoczni kierunków: finanse, rachunkowość)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację mailową, telefoniczną oraz bezpośrednią

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Wysoka kultura osobista

  • Pozytywne nastawienie do pracy

  • Skrupulatność

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków

  • Pracę w stabilnej firmie o dynamicznym rozwoju

  • Przyjazną atmosferę

  • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

PTWP S.A.

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A. (Grupa PTWP) jest firmą działającą w obszarze zintegrowanych rozwiązań w zakresie komunikacji i nowych mediów, jej aktywność skupia się na rynku internetowym oraz organizacji kongresów i konferencji. W skład Grupy PTWP wchodzi także spółka PTWP-ONLINE Sp. z o.o. wydawca ponad 20 portali branżowych oraz PTWP Event Center zarządzająca Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Halą Widowiskowo-Sportową Spodek w Katowicach.

Przewiń do profilu firmy

W przypadku zainteresowania zatrudnieniem na powyższym stanowisku, prosimy o przesłanie CV z danymi. Aplikację prosimy przesyłać do dnia 21 stycznia 2022 roku