Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka

Aereco WentylacjaO firmie

Aereco Wentylacja

Dobra 13

Łomna-Las (pow. nowodworski)

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o sprawne codzienne funkcjonowanie recepcji,

  • Obsługa recepcji oraz komunikacji telefonicznej,

  • Pełna obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • Archiwizacja dokumentacji i umów handlowych,

  • Współpraca z dostawcami usług tj. poczta, kurier, taksówki, bilety, zakupy),

  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami w firmie,

  • Organizacja podróży służbowych,

  • Dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze,

  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku o podobnym charakterze pracy – warunek konieczny,

  • Znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office,

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (A2/B1) – warunek konieczny,

  • Komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej,

  • Samodzielności w działaniu, wielozadaniowości, bardzo dobrej organizacji pracy,

  • Umiejętności szybkiego reagowania na problemy,

  • Dokładności w prowadzeniu dokumentacji,

  • Dyspozycyjności do pracy w godzinach 8:00-16:00.

To oferujemy

  • Firma o stabilnej pozycji na rynku,

  • Przyjazna atmosfera i warunki pracy,

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pakiet socjalny.

AERECO WENTYLACJA Sp. z o.o. - firma z branży wentylacyjnej i pożarowej działająca na rynku B2B.

Przewiń do profilu firmy