Recepcjonistka Marki Mercedes Benz

Auto Frelik Anna Frelik Spółka KomandytowaO firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

OPIS STANOWISKA:

  • Powitanie Klientów i skierowanie ich do odpowiednich działów,
  • Obsługa rozmów telefonicznych według standardu obsługi,
  • Koordynacja pracy związanej z obiegiem dokumentacji,
  • Dbanie o wizerunek firmy,
  • Wsparcie wszystkich działów firmy gwarantujące sprawną obsługę Klienta,
  • Obsługa korespondencji,
  • Obsługa spotkań organizowanych w firmie,
  • Wsparcie procesów administracji i marketingu.

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Miła aparycja i wysoka kultura osobista,
  • Umiejętności kreatywnego myślenia,
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z Klientami,
  • Uczciwość, odpowiedzialność i systematyczność,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pełen profesjonalizm w obsłudze Klienta,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

CO OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę,
      o pracę
    • Stabilność zatrudnienia,
    • Możliwość
      rozwoju zawodowego
    • Niezbędne
      narzędzia pracy
    • Pracę
      w doświadczonym zespole

„Informujemy, że w przypadku przesłania do nas dokumentów aplikacyjnych, administratorem Państwa danych osobowych będzie firma AF CARS w Toruniu, ul. Szosa Lubicka 141, 87–100 Toruń. Państwa dane będą przetwarzane na potrzeby i przez okres trwania procesu rekrutacji na stanowisko Recepcjonistka marki Mercedes Benz. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści, prawo ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu , prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy