Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka marki Mercedes Benz

Auto Frelik Anna Frelik Spółka KomandytowaO firmie

  • Nowotoruńska 27, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Auto Frelik Anna Frelik Spółka Komandytowa

Nowotoruńska 27

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Powitanie klientów i skierowanie ich do odpowiednich działów,

  • Obsługa rozmów telefonicznych według standardu obsługi,

  • Koordynacja pracy związanej z obiegiem dokumentacji,

  • Dbanie o wizerunek firmy,

  • Wsparcie wszystkich działów firmy gwarantujące sprawną obsługę Klienta,

  • Obsługa korespondencji,

  • Obsługa spotkań organizowanych w Firmie,

  • Wsparcie procesów administracji i marketingu.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Miła aparycja i wysoka kultura osobista,

  • Umiejętności kreatywnego myślenia,

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami,

  • Uczciwość, odpowiedzialność i systematyczność,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pełen profesjonalizm w obsłudze klienta,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w doświadczonym zespole.