Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka

  • Oława, Godzikowice (pow. oławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Oława (okolice), Godzikowice (pow. oławski)

    Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o. to firma posiadająca 150-letnią historię w innowacyjności. Tworzymy nowatorskie rozwiązania technologiczne dla rozwoju motoryzacji poprzez produkcje ogrzewania postojowego i klimatyzacji do pojazdów produkowanych na całym świecie.  Obecnie poszukujemy pracowników do oddziału w Godzikowicach (gmina Oława).

    Opis stanowiska:

    • Ewidencja korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej
    • Przyjmowanie i obsługa gości
    • Zapewnianie prawidłowego obiegu dokumentów w zakresie segregowania, rejestrowania i rozsyłania korespondencji
    • Prowadzenie ksiąg pocztowo-nadawczych
    • Organizowanie spotkań i podróży służbowych
    • Rezerwacja hoteli dla gości
    • Współpraca administracyjna i merytoryczna ze wszystkimi jednostkami organizacyjnymi Spółki

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe)
    • Wysoka kultura osobista
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office) i urządzeń biurowych
    • Umiejętność redagowania pism urzędowych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

    oferujemy

    Pracę w firmie, która daje duże możliwości rozwoju i kariery
    Bardzo
    przyjazną atmosferę
    pracy
    Atrakcyjne wynagrodzenie
    Możliwość podniesienia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    Stabilne zatrudnienie
    Możliwość poznania i rozwoju innowacyjnych rozwiązań w branży automotive
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Eberspächer Climate Control Systems Sp. z.o.o. z siedzibą w Godzikowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Eberspächer Climate Control Systems Sp. z.o.o. z siedzibą w Godzikowicach 50p, 55-200 Oława. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.