Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka

Polbis Auto Group Sp. z o.o.O firmie

  • Partyzantów 26
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Polbis Auto Group Sp. z o.o.

Partyzantów 26

Olsztyn

Opis stanowiska:

  • wsparcie obsługi ruchu przychodzącego (telefon, e-mail oraz bezpośredni kontakt z klientami);
  • obsługiwanie urządzeń biurowych, takich jak komputer, drukarka czy kserokopiarka;
  • obsługa programów komputerowych koniecznych do wykonywania obowiązków;
  • nadzorowanie i porządkowanie dokumentów firmowych;
  • sporządzanie dokumentów;
  • działanie zgodnie z interesem firmy.

Nasze oczekiwania:

  • bardzo dobra obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office;
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych;
  • łatwość nawiązywania kontaktów, swoboda w kontaktach z klientem;
  • dobra organizacja pracy;
  • uczciwość, odpowiedzialność i systematyczność;
  • wytrwałość i komunikatywność;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Nasza oferta:

  • interesującą pracę w renomowanej marce;
  • umowę o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w doświadczonym zespole;

Praca dwuzmianowa - od poniedziałku do piątku w godz. 7-15 i 14-21, w soboty - w godz. 8-14.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne