Oferta pracy

Recepcjonistka - Opiekun pacjenta

Gabinet Stomatologiczny Przemysław StankowskiO firmie

Gabinet Stomatologiczny Przemysław Stankowski

Pilska 15

Poznań

Nasze centrum stomatologiczne to miejsce powstałe z marzeń o oferowaniu pełnego zakresu usług stomatologicznych w jednym, wyjątkowym centrum. Każdy najmniejszy element Stankowscy&Białach został zaprojektowany z myślą o najwyższej, światowej klasy, wyrafinowanej stomatologii.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która zaopiekuje się nie tylko recepcją ale również pacjentem aby czuł się wyjątkowo oraz bezpiecznie. Jeżeli chcesz się rozwijać i zarazić nas swoją energią, aplikuj i przekonaj nas do siebie! 😊

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa pacjenta, ustalanie terminów konsultacji oraz wizyt.
  • Prowadzenie terminarza w formie elektronicznej.
  • Obsługa recepcji - Dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji.
  • Bieżące prace administracyjne w tym ewidencja i nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów, korespondencji i informacji w firmie.
  • Opieka nad pacjentem przez cały proces leczenia.
  • Współpraca z lekarzami i pozostałym zespołem.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Dobrej znajomości obsługi komputera i środowiska ms office,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – swobodna komunikacja.
  • Komunikatywności, pewności siebie, punktualności, pogodnego usposobienia, wysokiej kultury osobistej oraz dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Opiekę mentora podczas wdrażania na stanowisko - odpowiedzi na wszelkie pytania i dobre wdrożenie w wykonywane obowiązki przez mentora.
  • Stabilny i jasny system wynagrodzeń w oparciu o umowę o pracę.
  • System motywacyjny (podstawa + prowizja).
  • Najnowocześniejsze narzędzia pracy.
  • Dofinansowanie na leczenie stomatologiczne.
  • Stały grafik w systemie zmianowym.
  • Szkolenia wewnętrzne (szkolenia merytoryczne oraz regularny coaching).
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych.
  • Przyjazną atmosferę oraz interesującą pracę w placówce o wysokim standardzie usług.

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy