Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka - Pracownik administracji biurowej

Fracthon

  • Mogilska 43, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Fracthon

Mogilska 43

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie gości oraz obsługa recepcji,

  • obsługa i koordynacja połączeń telefonicznych,

  • organizowanie i obsługa spotkań biznesowych,

  • obsługa sal konferencyjnych,

  • organizowanie i koordynacja wyjazdów służbowych,

  • prowadzenie kalendarza służbowego,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, zarządzanie obiegiem dokumentów, wysyłka korespondencji,

  • redagowanie dokumentów (w pism i wniosków),

  • dbanie o zaopatrzenie w materiały biurowe, spożywcze i gospodarcze,

  • współpraca z firmami serwisowymi: (firma sprzątająca, kurierzy, poczta i.in.),

  • realizacja zadań administracyjno-biurowych,

  • współpraca w zakresie obsługi floty samochodowej,

  • koordynacja współpracy z wewnętrznymi działami w firmie,

  • opieka nad biurem, by było estetycznym i przyjaznym miejscem pracy,

  • dbanie o wizerunek recepcji oraz sal konferencyjnych,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • kultura osobista na wysokim poziomie,

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Power Point, Excel, Word),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dyspozycyjność czasowa,

  • dbanie o dobry wizerunek Spółki,

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Mile widziane

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole i dobrej atmosferze

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

  • ubezpieczenie zdrowotne

Fracthon

Profesjonalni, merytoryczni, dynamiczni – to nas łączy.

Pracujemy z pasją, do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie.

Satysfakcja i zaufanie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Jesteśmy liderami – odważnie podejmujemy nowe wyzwania.

Cenimy naszych pracowników, gdyż tylko praca zespołowa gwarantuje pełny sukces.

Więcej o nas na stronach internetowych:

www.fracthon.com

www.jesionova.pl

www.browarkleparz.pl

Przewiń do profilu firmy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie Zarządu i pracowników w sprawach organizacyjnych i administracyjnych.

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś optymistą i zarażasz uśmiechem – czekamy właśnie na Ciebie!