Logo Pracuj.pl

Recepcjonistka - Pracownik administracji biurowej

FracthonO firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Fracthon

Mogilska 43

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie gości oraz obsługa recepcji,
  • obsługa i koordynacja połączeń telefonicznych,
  • organizowanie i obsługa spotkań biznesowych,
  • obsługa sal konferencyjnych,
  • organizowanie i koordynacja wyjazdów służbowych,
  • prowadzenie kalendarza służbowego,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, zarządzanie obiegiem dokumentów, wysyłka korespondencji,
  • redagowanie dokumentów (w pism i wniosków),
  • dbanie o zaopatrzenie w materiały biurowe, spożywcze i gospodarcze,
  • współpraca z firmami serwisowymi: (firma sprzątająca, kurierzy, poczta i.in.),
  • realizacja zadań administracyjno-biurowych,
  • współpraca w zakresie obsługi floty samochodowej,
  • koordynacja współpracy z wewnętrznymi działami w firmie,
  • opieka nad biurem, by było estetycznym i przyjaznym miejscem pracy,
  • dbanie o wizerunek recepcji oraz sal konferencyjnych,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • kultura osobista na wysokim poziomie,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Power Point, Excel, Word),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjność czasowa,
  • dbanie o dobry wizerunek Spółki,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Mile widziane

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole i dobrej atmosferze
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • ubezpieczenie zdrowotne

Profesjonalni, merytoryczni, dynamiczni – to nas łączy.

Pracujemy z pasją, do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie.

Satysfakcja i zaufanie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Jesteśmy liderami – odważnie podejmujemy nowe wyzwania.

Cenimy naszych pracowników, gdyż tylko praca zespołowa gwarantuje pełny sukces.

Więcej o nas na stronach internetowych:

www.fracthon.com

www.jesionova.pl

www.browarkleparz.pl

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie Zarządu i pracowników w sprawach organizacyjnych i administracyjnych.

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś optymistą i zarażasz uśmiechem – czekamy właśnie na Ciebie!

Recepcjonistka - Pracownik administracji biurowej, Mogilska 43, Kraków