Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Piłki Nożnej podanych przeze mnie danych osobowych w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Piłki Nożnej podanych przeze mnie danych osobowych na potrzeby mojego udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PZPN.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Polski Związek Piłki Nożnej

Recepcjonistka - Pracownik Administracji

Polski Związek Piłki Nożnej O firmie

Bitwy Warszawskiej 1920 roku 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa recepcji PZPN

  • Odbieranie telefonów z ochrony budynku oraz rejestrowanie i przyjmowanie gości według zasad panujących w firmie

  • Podprowadzanie gości oraz wskazywanie sal konferencyjnych

  • Obsługa spotkań wewnętrznych

  • Utrzymanie porządku i estetycznego wyglądu recepcji, sal konferencyjnych i kuchni

  • Zamawianie artykułów biurowych, spożywczych i innych

  • Wydawanie i rejestracja voucherów taxi

  • Kompletowanie faktur, rachunków, prowadzenie ich ewidencji, zapewnianie prawidłowego i terminowego obiegu dokumentów

  • Kontrola monitoringu

  • Wykonywanie innych zleconych zadań wynikających z pracy biura

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych (xero, faks, skaner, drukarka),

  • Otwartość i samodzielność w działaniu,

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, ustalanie priorytetów oraz podejmowanie decyzji,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji,

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Różnorodny pakiet benefitów (karta multisportu, pakiet medyczny).

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj w terminie do 18.03.2021 roku.

W temacie wiadomości e-mail należy wpisać „Rekrutacja Recepcjonistka – pracownik administracji”. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

co to?