Recepcjonistka / Recepcjonista

Rhenus Logistics S.A.

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie recepcji oddziału w Radonicach k. Błonia

  • Przyjmowanie gości, odbieranie telefonów, maili

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Realizacja zakupów na potrzeby biura (art. spożywcze i biurowe, drobne wyposażenie, telefony komórkowe dla pracowników), rozliczanie faktur za zakupy

  • Obsługa spotkań lub szkoleń, które odbywają się w oddziale

  • Prowadzenie ewidencji dokumentów kosztowych i not korygujących

  • Wsparcie dla użytkowników systemu elektronicznego obiegu dokumentów

  • Organizacja podróży służbowych (zamawianie biletów, rezerwacja hotelu etc.)

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy biurowej (mile widziane na recepcji)

  • Znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność

  • Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, skrupulatność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w biurze zlokalizowanym w Radonicach, tuż przy autostradzie A2 (węzeł Błonie- Grodzisk Mazowiecki)

  • Pakiet benefitów: możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport)

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy

  • Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Rhenus Logistics SA to spółka wchodząca w skład Grupy Rhenus. W Polsce jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług logistycznych, prowadzącym działalność biznesową w Goleniowie, Swadzimiu, Swarzędzu, Radonicach, Błoniu – Pass, Bolesławcu i Sosnowcu. Na rynku polskim jesteśmy obecni od 1995 r.

Aktualnie do spółki Rhenus Logistics SA, do naszego oddziału w Radonicach poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonistki / Recepcjonisty.

Przewiń do profilu firmy