Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Recepcjonistka/ Recepcjonista

Delphi Technologies – BłonieO firmie

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Delphi Technologies – Błonie

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy recepcji

  • Zarządzanie korespondencją firmową, współpracę z firmami kurierskimi i dostawczymi

  • Obsługa gości przybyłych i oczekujących

  • Zamawianie i administrację artykułów biurowych

  • Organizacja cateringu na spotkania

  • Wsparcie administracyjne

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziani studenci studiów zaocznych

  • Dobra znajomość MS Office, obsługi komputera oraz innych urządzeń biurowych

  • Wysoka kultura osobista oraz zdolności w zakresie komunikacji bezpośredniej

  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność, sumienność, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dostępność do pracy od poniedziałku do piątku

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover dla Pracownika i jego rodziny

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Dofinansowania na święta, świąteczne prezenty dla dzieci pracowników

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia PZU i Generali (dla dzieci)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników