Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka/Recepcjonista

  • Katowice, Siemianowice Śląskie, Chorzów, śląskie
  • Asystent
  • 2019-05-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

    Obecnie do zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Chorzów, Katowice, Siemianowice Śląskie

    Obowiązki:

    • bieżąca organizacja i koordynacja pracy recepcji,
    • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
    • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
    • opieka nad gośćmi firmy, również zagranicznymi,
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

    Oczekujemy:

    • znajomość języka angielskiego na min. poziomie B1,
    • dyspozycyjności,
    • komunikatywności,
    • znajomości obsługi komputera.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • znajomość programu SAP.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe,
    • możliwość rozwoju zawodowego w dużej międzynarodowej firmie,
    • pakiet benefitów pozapłacowych.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

    Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

    Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.