Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka / Recepcjonista

PK sp. z o.o.

4 1005 200 brutto / mies.
  • Czersk

    Czersk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz współtworzyć z nami miejsce, w którym nasi goście fantastycznie wypoczywają.

  • Po szkoleniach i okresie poznawania nas, naszej oferty i systemu hotelowego, będziesz meldować gości i rozliczać ich pobyty, udzielać informacji o ofercie hotelu i dostępności pokoi, doradzać, jak najlepiej spędzić czas, współpracować z innymi zespołami w codziennym kreowaniu pozytywnych doświadczeń naszych gości.

Nasze wymagania

  • Lubisz wyzwania i szybko się uczysz?

  • Obsługa systemu rezerwacyjnego, kasy i drukarki fiskalnej nie będą dla Ciebie tajemnicą po szkoleniach?

  • Gościnność i empatia to Twoje naturalne cechy?

  • Lubisz ludzi i rozmowa z nimi to dla Ciebie przyjemność?

  • Koncentrujesz się nawet wtedy, gdy wokół dużo się dzieje?

  • Staranność i poczucie estetyki są Ci bliskie?

  • Posługujesz się angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym?

  • Jeśli na dodatek masz co najmniej średnie wykształcenie, to miejsce w zespole jest po prostu dla Ciebie! Docenimy Twoje zaangażowanie.

To oferujemy

  • Przed Tobą pełna wyzwań praca, która może przerodzić się w pasję, współdziałanie w zgranym zespole, w bardzo przyjaznej atmosferze, a na dodatek:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od czasu, gdy staniesz się w pełni częścią naszego zespołu

  • Premie i bonusy

  • Profesjonalne szkolenia prowadzone przez ludzi z pasją

  • Rozwój zawodowy i ciekawa, stabilna praca

  • Elastyczny grafik pracy dopasowany do Ciebie, gdy masz ważne sprawy

  • Korzystanie ze strefy wellness hotelu (basen, sauny, studio cardio)

  • Pobyty wypoczynkowe w innych, atrakcyjnych hotelach w ramach nagrody

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

Notera Hotel Spa**** w Charzykowach koło Chojnic to nowoczesny, ekologiczny hotel, malowniczo położony nad Jeziorem Charzykowskim. Stale się rozwijamy, troszcząc się przy tym o naturalne środowisko i miejsce, w którym działamy. Wspieramy naszych pracowników w rozwoju i w realizacji ich pasji.

Przewiń do profilu firmy