Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Recepcjonistka / Recepcjonista

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Asystent

Lubisz pracę biurową i chcesz zdobyć doświadczenie? Komunikacja w języku angielskiem nie jest dla Ciebie problemem?

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu dużej międzynarodowej firmy, czekamy na Twoją aplikację.

Recepcjonistka / RecepcjonistaNumer ref.: /336/03/2021/AF/65417

zadania

  • obsługa centrali telefonicznej i mailowej skrzynki firmowej
  • przyjmowanie gości polskich i zagranicznych (określanie celu i charakteru wizyty oraz kierowanie gości do osób kompetentnych)
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • współpraca z administratorem budynku, firmą sprzątającą i ochroną budynku oraz z ochroną sąsiadujących budynków
  • pomoc przy organizacji szkoleń – rezerwacja i przygotowywanie sal na szkolenia
  • współpraca z dostawcami, zaopatrywanie biura w materiały biurowe i artykuły spożywcze
  • przyjmowanie, ewidencjonowanie, rozdzielanie, wysyłanie korespondencji pocztowej
  • zarządzanie obiegiem dokumentów
  • mała księgowość – rozliczanie niektórych faktur
  • wsparcie administracyjne wszystkich działów firmy
  • przygotowywanie kart wejściowych i kodów wstępu dla nowych pracowników
  • zarządzanie firmowymi kontami pracowników w serwisach: CWT, MyTaxi, EcoCar
  • zbieranie i negocjowanie ofert

oczekujemy

  • wykształcene min. średnie, preferowane wyższe (administracja)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - mile widziane
  • dobra znajomość pakietu Ms Office
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • samodzielność, umiejętność skutecznego komunikowania się
  • dobra organizacji pracy własnej
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • wysoka kultura osobista i dobra prezencja

oferujemy

  • międzynarodowe środowisko
  • skandynawską kulturę pracy
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • owocowe dni
  • premię roczną
  • umowę na czas określony (minimum na 12 miesięcy)
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne