Oferta pracy

Recepcjonistka / Recepcjonista

ZAKRZEWSCY CLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

ZAKRZEWSCY CLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Porcelanowa 23

Katowice

Klinika Zakrzewscy to miejsce, które powstało z myślą o kompleksowym podejściu do kwestii związanych ze zdrowiem i pięknem. Marka sygnowana nazwiskiem jej twórców stanowi odpowiedź na potrzeby Pacjentów poszukujących skutecznych i szytych na miarę rozwiązań. Najbardziej zaawansowane technologie w powiązaniu z bogatym doświadczeniem lekarzy i kosmetologów to synonim efektywności i bezpieczeństwa.

Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa recepcji
  • bezpośredni, telefoniczny i mailowy kontakt z pacjentami
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z pacjentami
  • udzielanie kompleksowej informacji o aktualnej ofercie
  • współpraca z lekarzami oraz zespołem
  • dbanie o pozytywny wizerunek kliniki

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera w tym pakietu Office oraz urządzeń biurowych
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • nienaganna kultura osobista, umiejętność rozwiązywania trudnych sytuacji
  • zorientowanie na potrzeby pacjenta, empatia
  • odpowiedzialność i dyskrecja
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w profesjonalnym zespole lekarzy i kosmetologów
  • możliwość korzystania z usług kliniki na preferencyjnych warunkach
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zakrzewscy Clinic s.p. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Porcelanowej 23 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prosimy o przesyłanie CV oraz referencji poprzez przycisk „Aplikuj teraz”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy