Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka / Recepcjonista

Roman Borczyk Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej SP. J.

  • Czajek 5a, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Czajek 5a

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa pacjentów,

  • udzielanie informacji o zakresie świadczonych usług,

  • współpraca z personelem medycznym,

  • utrzymywanie wysokiego standardu obsługi Pacjentów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze Klienta,

  • umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych,

  • praktyczna znajomość środowiska Windows, pakietu MS Office,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • dyspozycyjność, gotowość do pracy dwuzmianowej w godz. 8-20

  • orientacja na potrzeby Pacjenta, wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • doświadczenie w hotelarstwie,

  • doświadczenie w call centre/contact centre.

To oferujemy

  • elastyczne formy współpracy / zatrudnienia na pełny etat,

  • praca w komfortowych warunkach,

  • przyjaźnie zaaranżowane środowisko pracy i wsparcie profesjonalnego personelu,

  • system szkoleń wewnętrznych.

Trzy dekady obecności na rynku usług medycznych sprawiły, że marka Borczyk jest dziś synonimem najwyższej jakości usług, profesjonalizmu i bezpieczeństwa. Tysiące zadowolonych Pacjentów i ich zdrowe uśmiechy są realną miarą skuteczności i niepowtarzalnego doświadczenia. Fundamentem moich sukcesów są ludzie - profesjonalny personel medyczny przygotowany do realizacji śmiałych planów. Współpracuję z najzdolniejszymi, którzy potrafią sprostać oczekiwaniom wymagających Pacjentów. Jeśli poszukujesz zawodowych wyzwań i ambitnych zadań - zapraszam Cię. Dołącz do mojego zespołu!

Roman Borczyk

Przewiń do profilu firmy