Oferta pracy

Recepcjonistka / Recepcjonista

AGMAZO firmie

AGMAZ

Pobiednik Mały 20

Kraków

Naszą firmę tworzy wykwalifikowany zespół posiadający wieloletnie doświadczenie w branży Transportowo-Spedycjno-Logistycznej. Wykonują oni swoją pracę z pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem i pasją.

Jesteśmy polską firmą, która posiada duże doświadczenie w swojej dziedzinie.

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa recepcji,
  • przyjmowanie i obsługa gości oraz zarządzanie salą konferencyjną
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie (obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, przesyłek kurierskich, nadawanie listów, etc.) oraz ich rejestrowanie w systemie,
  • opisywanie dokumentów finansowo-księgowych,
  • monitorowanie zużycia artykułów biurowych i ich zamawianie,
  • organizowanie podróży służbowych (hotele, bilety),
  • wykonywanie zleconych zadań administracyjnych.

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego,
  • doświadczenia w pracy biurowej / administracyjnej,
  • znajomości programu MS Excel,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów zawodowych i współpracy w zespole,
  • umiejętności dobrej organizacji pracy oraz priorytetyzacji zleconych zadań,
  • rzetelności i odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • komunikatywności.
  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowymi atutami kandydata będą:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń w firmie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym i młodym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy