Recepcjonistka / Recepcjonista

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-05-21
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2019-06-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LEO APARTMENTS

    Miejsce pracy: Kraków

    Ekskluzywny Aparthotel w centrum Krakowa poszukuje osoby na stanowisko RECEPCJONISTA (K/M). Osoba ta będzie odpowiedzialna za obsługę Gości hotelowych, począwszy od pierwszego kontaktu, poprzez przedstawienie oferty, dokonanie rezerwacji i opiekę nad Gośćmi podczas ich pobytu.

    OBOWIĄZKI:

    • sprzedaż usług hotelowych i związanych z nimi usług dodatkowych typu: transfery, wycieczki.
    • dokonywanie rezerwacji i czuwanie nad ich prawidłowym przebiegiem
    • profesjonalną obsługę Gości w zakresie spraw związanych z planowanym pobytem
    • zapewnienie komfortowego pobytu Gości poprzez wsparcie realizacji ich potrzeb i pomoc w rozwiązywaniu problemów
    • przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów Aparthotelu.

    JEŚLI:

    • cechuje Cię życzliwość, pozytywne podejście do ludzi i wrodzona gościnność
    • swobodnie komunikujesz się w języku polskim i angielskim (w mowie i piśmie)
    • posiadasz znajomość obsługi komputera, w szczególności: pakietu MS Office
    • posiadasz znajomość obsługi portali rezerwacyjnych
    • wykazujesz inicjatywę i dynamizm w działaniu
    • posiadasz doświadczenie w pracy w obsłudze klienta
    • cechuje Cię samodzielność, sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
    • z przyjemnością powitamy Cię w naszym Zespole

    OFERUJEMY:

    • stałe atrakcyjne wynagrodzenie 15 zł netto za godzinę + premia
    • prowizja od sprzedaży usług dodatkowych
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
    • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).