Recepcjonistka / Recepcjonista

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Atia Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • obsługa recepcji
    • przyjmowanie i obsługa gości hotelu, meldowanie i wymeldowywanie gości, obsługa płatności
    • reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób gwarantujący pełną satysfakcję gości
    • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz obsługa rezerwacji spływających drogą elektroniczną
    • utrzymanie czystości stanowiska pracy

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego
    • znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office,
    • komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
    • dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
    • sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.