Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka / Recepcjonista

Holiday Inn Kraków City Center

Wielopole 4

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

Pięciogwiazdkowa obsługa gościa hotelowego od momentu zameldowania do chwili opuszczenia hotelu.

Nasze wymagania

  • samodzielność na powierzonym stanowisku

  • swobodne posługiwanie się językiem angielskim

  • otwartość na różnorodność gości

  • pozytywna energia i uśmiech na twarzy

  • umiejętność współpracy w zespołem i poza nim

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia a po okresie próbnym umowa o pracę

  • przeszkolenie dla tych mniej doświadczonych

  • wspieranie indywidualnego rozwoju

  • pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe

  • zniżki na usługi hotelowe w naszej sieci na całym świecie

  • posiłki oraz odzież służbową

  • pracę w miłym zespole i przyjaznej atmosferze

  • możliwość awansu w strukturach firmy

  • wewnętrzny pakiet motywacyjny

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Jeżeli szukasz pracy, której godziny są elastyczne i potrafią się dostosować do Twoich potrzeb;

pracy, która da Ci możliwość zdobycia doświadczenia w hotelu należącym do międzynarodowej sieci IHG; pracy, która nie jest sztampowa i przewidywalna, to znaczy że dobrze trafiłaś/łeś!

Aplikuj już dziś i dołącz do drużyny Holiday Inn Kraków City Center.

Przewiń do profilu firmy