Oferta pracy

Recepcjonistka/Recepcjonista

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów i ich archiwizacją

  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej, w tym procesów odpraw celnych

  • Obsługa systemu obiadowego, w tym dedykowanych kart

  • Realizacja zamówień na potrzeby firmy oraz bieżące uzupełnianie materiałów biurowych

  • Nadzór nad salami konferencyjnymi: codzienna weryfikacja stanu, cotygodniowe audyty (sprawdzanie sprzętu, zgłaszanie braków)

  • Rozwiązywanie codziennych problemów związanych z utrzymaniem biura, zgłaszanie usterek, powiadamianie gości

  • Zarządzanie miejscami parkingowymi - wydawanie pracownikom kart

  • Przygotowanie i wydawanie zastępczych kart dostępu dla pracowników

  • Pomoc w organizacji wszelkiego rodzaju spotkań z klientami (tworzenie kart wstępu dla gości, catering dla gości, serwis kawowy, przewodnicy, zamawianie atrakcji, kolacja po spotkaniach) w zależności od grupy

  • Nadzór nad drukarkami

  • Kontakt z pracownikami, wsparcie w rozwiązywaniu codziennych problemów itp.

  • Tworzenie i wydawanie haseł internetowych dla gości

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (na poziomie min. A2/B1)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Zaangażowanie w pracę

  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy i dokładność

Mile widziane

  • Doświadczenie w administracji biurowej, recepcji, sekretariacie, biurze Zarządu

To oferujemy

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę

  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

  • Pakiet socjalny tj. wczasy pod gruszą, opiekę medyczną, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty sportowej)

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • karta sportowa

Zapraszamy również osoby niepełnosprawne do aplikowania.