Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka/ Recepcjonista

Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa recepcji w budynku Wydziału Aktorskiego PWSFTviT;

  • Współpraca z dziekanatem Wydziału Aktorskiego i innymi dziekanatami Uczelni;

  • Współpraca w zakresie wykorzystania sal wykładowych;

  • Praca w systemie zmianowym od 7.00-15.00 lub 14.00-22.00.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, zdolności interpersonalne;

  • Bardzo wysoka kultura osobista;

  • Uczciwość, skrupulatność bezkonfliktowość, kreatywność;

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Pozytywne nastawienie do ludzi i entuzjazm w działaniu;

  • Dyspozycyjność;

  • Wykształcenie średnie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Pracę w życzliwym zespole;

  • Wachlarz świadczeń socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku, zajęć sportowych).

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty..

O nas

Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera w Łodzi poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA