Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka/Recepcjonista

Concentrix CVG International Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie obiegiem dokumentów w firmie, w tym faktur i korespondencji

  • Proaktywne zarządzanie social mediami

  • Kontakt z firmami kurierskim i innymi usługodawcami

  • Odbieranie i koordynacja połączeń telefonicznych

  • Organizacja podróży służbowych oraz obliczanie diet

  • Witanie gości oraz koordynacja spotkań biznesowych

  • Współpraca z Site Directorem oraz innymi działami firmy

  • Wsparcie w komunikacji i przygotowywaniu inicjatyw firmowych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i organizacyjne

  • Umiejętność wykonywania różnorodnych zadań oraz ustalania priorytetów

  • Samodzielność w działaniu

  • Systematyczność i dokładność w realizacji zadań oraz terminowość

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna

  • Kafeteria MyBenefit

  • Praca w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Concentrix to amerykańska korporacja zarządzająca relacjami z klientami, posiadająca swoje oddziały na sześciu kontynentach.

Naszą wizją jest stać się największą na świecie firmą outsourcingową, bogatą w różnorodność i talent.

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy