Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka/Recepcjonista

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Convergys/Concentrix - teraz jesteśmy jednym zespołem! Jedną firmą! Jednym Concentrix!
    Dwie duże firmy połączyły się, tworząc JEDNĄ nową markę.
    Concentrix to amerykańska korporacja zarządzająca relacjami z klientami,
    posiadająca swoje oddziały na sześciu kontynentach.
    Naszą wizją jest stać się największą na świecie firmą outsourcingową, bogatą w różnorodność i talent.
    Dołącz do nas!
    Miejsce pracy: Lublin

    Zakres obowiązków:

    • Weryfikacja oraz przetwarzanie faktur oraz innych dokumentów księgowych
    • Kontakt z firmami kurierskimi i innymi usługodawcami
    • Organizacja oraz rozliczanie podróży służbowych
    • Witanie gości oraz organizacja i obsługa spotkań biznesowych
    • Współpraca z Dyrektorem oddziału oraz innymi działami firmy
    • Wsparcie w komunikacji i przygotowywaniu inicjatyw firmowych
    • Odbieranie i koordynacja połączeń telefonicznych
    • Dbałość o wygląd biura oraz wizerunek firmy

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i organizacyjne
    • Umiejętność wykonywania różnorodnych zadań oraz ustalania priorytetów
    • Samodzielność w działaniu
    • Systematyczność i dokładność w realizacji zadań oraz terminowość
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

    Nasza oferta:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Bezpłatna opieka medyczna
    • Karta MultiSport
    • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe
    • Zniżki u naszych partnerów biznesowych
    • Praca w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu

    To jeszcze nie koniec korzyści…

    Dodatkowo gwarantujemy

    Informacje, które możesz przekazać Convergys International Sp z o.o. w związku z Twoją aplikacją o zatrudnienie zostaną wykorzystane przez Convergys International Sp z o.o. aby ocenić, czy istnieją potencjalne oferty pracy obecnie dostępne w naszych lokalnych oddziałach. Na podstawie poniższej zgody, zachowamy Twoje dane przez kolejne dwa lata, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w sprawie potencjalnych przyszłych ofert pracy w jednym z naszych oddziałów lub w jednym z naszych oddziałów w UE.

    Zgoda na przyszłe oferty pracy: „Tak, wyrażam zgodę aby Convergys International Sp z o.o. zachowało moje dane osobowe wprowadzone w aplikacji, jak również wszelkie dodatkowe dane dotyczące aplikacji, które przekazuję w związku z moim wnioskiem o zatrudnienie na dwa kolejne lata w celu zidentyfikowania ofert pracy w Convergys International Sp z o.o. lub w dowolnym oddziale firmy Convergys International Sp z o.o. w UE, które pasują do moich kwalifikacji i chcę otrzymać informację pocztą elektroniczną lub telefonicznie o otwarciu ofert pracy.”

    Convergys International Sp z o.o. znajduje się przy Al. Wojska Polskiego 62 70-470 Szczecin (biuro w Szczecinie), ul. T. Szeligowskiego 6c 20-883 Lublin (biuro w Lublinie). Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie z przyszłym skutkiem, wysyłając wiadomość e-mail na adres <[email protected]>. Wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania w oparciu o zgodę przed jej wycofaniem.

    Listę oddziałów Convergys International Sp z o.o. oraz dalsze informacje na temat zbierania, przetwarzania i wykorzystywania danych przez Convergys można znaleźć w „Komunikacie o ochronie danych rekrutacyjnych” dostępnym w Convergys International Sp. z o.o.