Oferta pracy

Recepcjonistka/ Recepcjonista

Pasta Food Company Sp. z o.o.O firmie

  • Północna 12, Opole
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pasta Food Company Sp. z o.o.

Północna 12

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie płynnego obiegu dokumentów firmowych; ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Praca w systemie ERP (m.in. tworzenie i kontrola zamówień, wprowadzanie faktur)

  • Bliska współpraca z działem księgowości, wsparcie administracyjne innych działów

  • Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych

  • Zamawianie artykułów biurowych i produktów spożywczych

  • Zamawianie artykułów BHP i kontrolowanie stanów

  • Wsparcie w tłumaczeniach językowych

  • Współpraca z dostawcami usług kurierskich, cateringowych itp. oraz nawiązywanie nowych kontaktów

  • Przyjmowanie i obsługa gości odwiedzających zakład

  • Dbanie o pomieszczenia konferencyjne, organizowanie spotkań i podróży służbowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie, wykorzystywana na co dzień)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, energia i chęć działania

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (umowa na zastępstwo)

  • Pełne wdrożenie i przeszkolenie na stanowisku pracy

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Premię frekwencyjną

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet socjalny (karty upominkowe, dofinansowanie do kart Multisport, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, imprezy integracyjne)

  • Nielimitowany dostęp do produktów firmy w czasie godzin pracy

Pasta Food Company Sp. z o.o., międzynarodowa spółka specjalizująca się w produkcji chłodzonej lazanii, poszukuje do swojego zakładu w Opolu kandydatów na stanowisko: Recepcjonistka/ Recepcjonista.

Przewiń do profilu firmy