Recepcjonistka/Recepcjonista

  • Ożarów Mazowiecki, Jawczyce (pow. warszawski zachodni), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.05.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 21.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Piekarnie Cukiernie Putka to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie mazowieckim. To firma rodzinna o korzeniach rzemieślniczych i 100-letniej historii. W swojej działalności łączy tradycję z nowoczesnością, aby codziennie dostarczać Klientom produkty najwyższej jakości. Obecnie Putka posiada trzy zakłady produkcyjne, ponad 120 piekarni własnych i prawie 30 piekarni patronackich na terenie Warszawy i okolic, a także w Łodzi. Więcej informacji o firmie na stronie https://www.putka.pl/.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jawczyce/ Ożarów Mazowiecki

    Zadania:

    • Dbanie o właściwy wizerunek firmy;
    • Obsługa recepcyjna gości, ruchu telefonicznego oraz obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
    • Organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami;
    • Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów;
    • Organizacja podróży służbowych, cateringu;
    • Zarządzanie rezerwacją sal i przygotowywanie sal do spotkań;
    • Współpraca ze wszystkimi działami firmy;
    • Zamawianie artykułów zaopatrzeniowych;
    • Wsparcie w opracowywaniu dokumentów i zestawień w zakresie administracyjnym.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie;
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office);
    • Dokładność  i sumienność;
    • Wysoka kultura osobista;
    • Umiejętność organizacji pracy własnej;
    • Komunikatywność;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji i rozpoznawalnej marce;
    • Zatrudnienie na umowę o pracę;
    • Bogaty pakiet socjalny;
    • Możliwość zdobycia cennego, zawodowego doświadczenia.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV

    W treści aplikacji lub CV prosimy umieścić klauzulę:

    „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. sp.k. w celu realizacji procesu rekrutacji.”

    W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo prosimy w treści aplikacji lub CV umieścić klauzulę:

    „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka  sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

    Pamiętaj, że wszystkie ww. zgody są dobrowolne i możesz je cofnąć w dowolnym momencie.

    Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem https://www.putka.pl/upload/przetwarzanie_danych_putka.pdf

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami