Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka / Recepcjonista

"GRUNDFOS POMPY" sp. z o.o.

Klonowa 23

Przeźmierowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów oraz ich archiwizacja

  • Obsługa centrali telefonicznej, korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Obsługa poczty elektronicznej firmy

  • Organizacja i obsługa spotkań

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura

  • Wsparcie w zakresie bieżących i doraźnych działań operacyjnych

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialnej i rzetelnie realizującej zadania

  • Podejmującej decyzje w ramach swojego zakresu odpowiedzialności

  • Z wysoką kulturą osobistą oraz wysokimi umiejętnościami organizacyjnymi

  • Z dobrą znajomością pakietu MS Office

  • Ze znajomością j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

To oferujemy

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie na podstawie o umowę o pracę;

  • Pracę w pełnym wymiarze (8 godzinny czas pracy, od poniedziałku do piątku)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zdobycie doświadczenia w strukturach firmy o światowym zasięgu

O nas

Firma ADMIN Piotr Smurawa poszukuje kandydatów na stanowisko:

dla firmy Grundfos Pompy sp z o.o. – światowego lidera w dziedzinie nowoczesnych technologii pomp, na rynku polskim od ponad 25 lat.