Ta oferta pracy jest nieaktualna od 143 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka/Recepcjonista

  • Radom, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ASO MR Sp. z o.o. Sp. K.

Toyota & Lexus Romanowski, jedyny, autoryzowany dealer Toyoty w Radomiu w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje profesjonalnej kandydatki / kandydata w charakterze:

Miejsce pracy: Radom
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: 08/2017/R/R

OBOWIĄZKI:

  • bieżąca obsługa recepcji, w tym: powitanie i obsługa gości, korespondencji przychodzącej i wychodzącej, obsługa połączeń telefonicznych,
  • obsługa działań administracyjnych firmy,
  • ścisła współpraca z działem księgowości,
  • zakup i gospodarowanie materiałami biurowymi,
  • obsługa kasy fiskalnej, wystawianie dokumentów kasowych,
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji, estetykę i porządek w biurze,
  • przygotowanie korespondencji, pism firmowych, podstawowych analiz i zestawień (Microsoft Office),
  • wsparcie działu handlowego oraz serwisu w zakresie przygotowania dokumentacji,
  • współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług,
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

WYMAGANIA:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wyższego wykształcenia (lub w trakcie studiów),
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel),
  • wysokiej kultury osobistej,
  • pogodnego i dynamicznego usposobienia,
  • chęci do podejmowania nowych wyzwań,
  • odpowiedzialności,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • obsługi urządzeń biurowych.

OFERUJEMY:

  • pełną wyzwań pracę w autoryzowanym salonie TOYOTA & LEXUS,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szereg szkoleń podnoszących kompetencje,
  • atrakcyjny system wynagradzania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez "ASO MR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" spółka komandytowa z siedzibą w Radomiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest "ASO MR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" spółka komandytowa  z siedzibą w Radomiu przy ul. Kielecka 68/70. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.