Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka/ Recepcjonista

Amco Sp. z o.o.

  • Radzymin

    Radzymin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna ewidencja i dystrybucja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, faktur i innych dokumentów

  • Archiwizacja dokumentów sprzedażowych, zakupowych i innych

  • Organizowanie wysyłek kurierskich

  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie Recepcji

  • Koordynacja wizyt gości i zarządzanie rezerwacjami sal konferencyjnych

  • Przygotowanie sal konferencyjnych na ważne spotkania biznesowe i wydarzenia

  • Planowanie i organizowanie wyjazdów służbowych Zarządu, w tym rezerwacja hoteli i lotów

  • Wsparcie w organizowaniu wydarzeń biznesowych- spotkań, konferencji

  • Zamawianie materiałów biurowych i innych drobnych artykułów

  • Zapewnienie zespołowi wysokiej jakości wparcia administracyjnego

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka polskiego i angielskiego- warunek konieczny

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

  • chęć do pracy, dokładność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność priorytetyzacji zadań

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Jeśli jesteś zainteresowany pracą i spełniasz powyższe wymagania, nie wahaj się przesłać nam swoje CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

AMCO Sp. z o.o. jest polskim producentem mieszanek przyprawowych, marynat oraz preparatów funkcjonalnych dla przemysłu spożywczego.

Przewiń do profilu firmy