Logo Pracuj.pl

Recepcjonistka / Recepcjonista

L& P Sp. z o.o.O firmie

  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

L& P Sp. z o.o.

Bulwar Filadelfijski 11

Rybaki

Toruń

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego w zakresie wynikającym z zajmowanego stanowiska.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Obsługa komputera,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Kreatywność, duże zaangażowanie i wysoka kultura osobista,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnia w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Recepcjonistka / Recepcjonista, Bulwar Filadelfijski 11, Rybaki, Toruń