Logo Pracuj.pl

Recepcjonistka / Recepcjonista

Firma Turystyczno - Handlowa "ORKA" Radosław KmitaO firmie

3 500–4 500
brutto / mies.
  • Trzęsacz (pow. gryficki), zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Firma Turystyczno - Handlowa "ORKA" Radosław Kmita

Kamieńska 13

Trzęsacz (pow. gryficki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych
  • meldowanie i wymeldowanie Gości
  • naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży
  • inne prace recepcyjne lub zlecone przez kierownictwo

Nasze wymagania

  • dobra znajomość angielskiego lub/i niemieckiego
  • umiejętności nawiązywania kontaktów
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • kreatywność, samodzielność, terminowość
  • umiejętność organizowania pracy
  • umiejętność logicznego myślenia

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inna forma zatrudnienia do uzgodnienia
  • możliwość rozwoju
  • bardzo dogodny czas pracy 2 dni pracy 2 dni wolnego
  • możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia

Recepcjonistka / Recepcjonista, Kamieńska 13, Trzęsacz (pow. gryficki)