Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka / Recepcjonista ul. Plac Andersa 5

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

      top
      Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

      Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      Recepcjonistka / Recepcjonista

      Coś o Tobie:

      • jesteś dyspozycyjny/-a minimum dwie soboty w miesiącu
      • angażujesz się w 100% w to co robisz, a dodatkowo nie boisz się podejmowania nowych wyzwań
      • wyróżniasz się inicjatywą i  odpowiedzialnością
      • szukasz pracy, która wyróżni Twoje CV w przyszłości

      Twoje obowiązki:

      • obsługa pacjentów (udzielanie informacji, umawianie i odwoływanie wizyt i badań, przyjmowanie płatności, przyjmowanie zapotrzebowań (np. na wystawienie recepty))
      • aktywne promowanie i sprzedaż produktów oraz usług (zachęcanie pacjentów do korzystania produktów i usług)

      Pracując u nas oferujemy Ci:

      • umowę zlecenie
      • możliwość zdobycia fajnego doświadczenia zawodowego
      • codzienne wsparcie zespołu
      • fantastyczną atmosferę pracy