Oferta pracy

Recepcjonistka / Recepcjonista w biurze MODIVO

eobuwie.pl

eobuwie.pl

Nowy Kisielin-Nowa 9

Nowe Miasto

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa recepcji,

  • Obsługa interesantów, przyjmowaniem gości,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,

  • Prowadzenie kalendarza wizyt,

  • Organizacja spotkań, zebrań,

  • Ścisła współpraca z działami firmy,

  • Zapewnienie materiałów biurowych i spożywczych,

  • Dbanie o właściwą atmosferę i środowisko pracy,

  • Dbanie o porządek i estetykę biura.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Umiejętność planowania czasu pracy i ustalanie priorytetów,

  • Wielozadaniowość,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Odpowiedzialność i samodzielność,

  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania relacji.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia (wynagrodzenie zasadnicze plus premia),

  • Pracę dla polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu,

  • Miłą, niekorporacyjną atmosferę pracy,

  • Rabaty pracownicze na produkty dostępne w eobuwie.pl, MODIVO oraz CCC,

  • Nowoczesne biuro w Nowym Kisielinie (Zielona Góra),

  • Pracę z doświadczonym zespołem osób, którze tworzą i rozwijają rynek e-commerce w Polsce,

  • Samodzielność w działaniu ze wsparciem zespołu,

  • Szkolenia oraz dostęp do literatury fachowej,

  • Prywatna opieka medyczna „Lux Med” dla siebie lub/i dla członków rodziny,

  • Pakiet sportowy „Multisport” dla siebie lub/i dla członków rodziny,

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego PZU na preferencyjnych warunkach, w trosce o siebie i swoich bliskich,

  • Program poleceń pracowniczych (do 6000 zł w zależności od obszaru).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przyjazna atmosfera

eobuwie.pl

MODIVO S.A. - jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych graczy rynku e-commerce w Polsce, który swoim innowacyjnym omnichannel’owym podejściem podbija kolejne międzynarodowe rynki. 19 krajów, 140 000 produktów, ponad 500 marek oraz 7 brandów własnych na wyłączność.

Jesteśmy firmą technologiczną, dlatego głównym priorytetem na najbliższe lata jest dla nas istotne powiększenie zespołu software development – jednego z kluczowych ogniw całego biznesu.

Rozwijamy nasze własne produkty, więc duża decyzyjność, wpływ na projekt oraz produkt są u nas na porządku dziennym. Robimy rzeczy absolutnie nieprzeciętne, dlatego też poszukujemy osoby otwartej i ambitnej, która swoją motywacją i proaktywnością zasili zespół.

Może to właśnie Ty? 😉

Przewiń do profilu firmy