Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka / Recepcjonista w laboratorium weterynaryjnym

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2019-03-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VETLAB sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Jesteśmy nowoczesnym laboratorium weterynaryjnym działającym na rynku od 2007 roku z lokalizacjami we Wrocławiu, Katowicach i Warszawie.

    Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, zarówno rutynowych jak i specjalistycznych przy współpracy z wiodącymi ośrodkami z kraju i zagranicy.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • przyjmowanie materiału do badań
    • wprowadzanie zleceń badań do programu laboratoryjnego
    • telefoniczna i osobista obsługa klientów
    • zamawianie i przygotowanie przesyłek kurierskich
    • prowadzenie spraw biurowych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, biologiczne
    • dobra znajomość języka obcego (angielskiego lub niemieckiego)
    • biegła znajomość obsługi komputera
    • łatwość nawiązywania kontaktów, cierpliwość, nastawienie na rozwiązywanie problemów
    • umiejętność organizacji pracy

    Oferujemy:

    • pracę w młodym zespole
    • umowę o pracę
    • pakiet socjalny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Vetlab sp. z o.o. sp. k. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.