Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka / Recepcjonista w Salonie Samochodowym

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Autoryzowany Salon Samochodowy
    TANDEM Sp. z o.o

    Częstochowa ul. Krótka 16

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do naszego Salonu
    w Częstochowie, kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Częstochowa

    Opis stanowiska:

    • wsparcie działu handlowego oraz biura serwisu
    • bieżąca obsługa recepcji
    • powitanie klientów salonu, udzielanie stosownych informacji
    • dbanie o dobry wizerunek firmy oraz estetykę i porządek na recepcji, przygotowanie przyjmowanie i wysyłanie korespondencji
    • opieka nad klientami oczekującymi na kontakt osoby odpowiedzialnej za proces sprzedaży oraz obsługę serwisową
    • realizacja zadań związanych z telefoniczną obsługą Klientów

    Wymagania:

    • komunikatywność i miła aparycja
    • umiejętność pracy w zespole
    • prawo jazdy kat. B
    • wykształcenie min. średnie
    • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta, oraz podstawowa wiedza z zakresu ekonomii, oraz zasad udzielania kredytów i ubezpieczeń
    • dobra obsługa komputera oraz urządzeń biurowych

    Oferujemy:

    • ambitną pracę dla osób lubiących kontakt z ludźmi
    • przyjazną atmosferę do działania
    • zatrudnienie na etat w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju
    • pracę w stabilnej firmie, z mocną rynkową pozycją
    • staniesz się częścią młodego, zespołu nastawionego na współpracę i wzajemne wsparcie
    Oferty CV prosimy składać klikając w przycisk aplikowania.