Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka / Recepcjonista w Salonie Samochodowym

ZIMNY AUTO Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu handlowego oraz biura serwisu

  • bieżąca obsługa recepcji,

  • powitanie klientów salonu, udzielanie stosownych informacji,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy oraz estetykę i porządek na recepcji, przygotowanie przyjmowanie i wysyłanie korespondencji,

  • opieka nad klientami oczekującymi na kontakt osoby odpowiedzialnej za proces sprzedaży oraz obsługę serwisową

  • realizacja zadań związanych z telefoniczną obsługą Klientów

Nasze wymagania

  • komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B,

  • wykształcenie min. średnie,

  • dobra obsługa komputera oraz urządzeń biurowych.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • ambitną pracę dla osób lubiących kontakt z ludźmi,

  • przyjazną atmosferę do działania,

  • zatrudnienie na etat w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju,

  • pracę w stabilnej firmie, z mocną rynkową pozycją,

  • staniesz się częścią młodego, zespołu nastawionego na współpracę i wzajemne wsparcie.

ZIMNY AUTO Sp. z o.o.

Firma Zimny Auto Sp. z o.o. autoryzowany dealer i serwis Skoda i Volkswagen poszukuje osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy