Oferta pracy

Recepcjonistka / Recepcjonista

USP ZdrowieO firmie

USP Zdrowie

Poleczki Business Park A1

Warszawa

Umowa na czas określony 1,5 roku

Twoje zadania:

  • Profesjonalna obsługa recepcji
  • Przyjmowanie gości zewnętrznych
  • Obsługa przychodzących i wychodzących rozmów telefonicznych
  • Dbanie o sprawny obieg poczty przychodzącej i przesyłek kurierskich
  • Rezerwacja hoteli i organizacja podróży służbowych
  • Zapewnienie właściwego obiegu informacji

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na recepcji biura
  • Znasz język angielski na poziomie minimum B1
  • Możesz pochwalić się umiejętnościami organizacyjnymi
  • Jesteś osoba kulturalną, która z każdym potrafi się porozumieć
  • Problemy traktujesz jak wyzwania – w trudnej sytuacji działasz szybko i zdecydowanie
  • Potrafisz szybko adaptować się do nowych warunków
  • Zacięty papier w drukarce nie jest dla Ciebie kłopotem, a programy pakietu Office znasz lepiej niż własną kieszeń :)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas określony – 1,5 roku
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe benefity jak karty przedpłacone w okresie świątecznym czy do wyboru: kartę MultiSport, kartę sportowo-kulturalną lub dofinansowanie do wypoczynku
  • Prozdrowotne aktywności, np.: Pokój Zdrowia z fotelami masującymi, Dzień Zdrowia
  • Wszystko co niezbędne do wykonywania zadań, w tym smartfon – także do celów prywatnych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy