Oferta pracy

Recepcjonistka / Recepcjonista

JDP Drapała & PartnersO firmie

  • Bonifraterska 17
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

JDP Drapała & Partners

Bonifraterska 17

Warszawa

Kancelaria prawna JDP Drapała & Partners
w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

recepcjonistka / recepcjonista

Główne obowiązki:

  • obsługa Recepcji Głównej kancelarii
  • dbanie o pozytywny wizerunek kancelarii
  • obsługa centrali telefonicznej
  • udzielanie informacji klientom i gościom oraz koordynowanie ruchu osobowego
  • bieżące wsparcie zespołu w czynnościach administracyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • kultura osobista i poszanowanie różnic
  • komunikatywność, orientacja na klienta
  • planowanie, monitorowanie i kontrola
  • sprawność działania wewnątrz organizacji
  • odpowiedzialność, samodzielność, rzetelność
  • gotowość do udzielania wsparcia
  • dyspozycyjność, punktualność

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji oraz międzynarodowym środowisku
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w ramach pełnego etatu
  • pakiet prywatnej opieki medycznej

UWAGA! Prosimy o przesyłanie CV w formacie .doc lub .pdf oraz z nazwą pliku: nazwisko_imię.doc lub nazwisko_imię.pdf

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z klauzulą informacyjną dla kandydatów i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez JDP DRAPAŁA & PARTNERS Sp.k. dla potrzeb procesu rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy