Oferta pracy

Recepcjonistka/Recepcjonista

DDB Warszawa Sp. z o.o.O firmie

DDB Warszawa Sp. z o.o.

Wybrzeże Gdyńskie 6C

Warszawa

DDB Warszawa, jedna z największych agencji reklamowych w Polsce, należąca do międzynarodowej sieci DDB Worldwide. Poszukujemy dynamicznej osoby, chcącej zdobyć doświadczenia zawodowe w ciekawym miejscu pracy, na stanowisko:

Recepcjonistka/RecepcjonistaNumer ref.: 33/20

Zadania:

  • obsługa recepcji firmy
  • przyjmowanie i obsługa gości, łączenie rozmów telefonicznych
  • wsparcie w organizowaniu spotkań, w tym przygotowanie i obsługa sal konferencyjnych
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • zarządzanie zaopatrzeniem biura, kontakt z dostawcami
  • udział w obsłudze innych procesów administracyjnych
  • ścisła współpraca z office managerem

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi
  • terminowość i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • świetna organizacja pracy
  • znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego (przyjmowanie gości i odbieranie telefonów w języku angielskim)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • pracę w kreatywnym środowisku
  • wyjątkową atmosferę i kulturę firmy
  • biuro w ładnej i spokojnej lokalizacji
  • w okresie lockdown część czasu to praca zdalna

Prosimy o przesłanie CV wraz numerem referencyjnym i klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikowania.

Jeżeli chcesz, abyśmy pozostawili Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji w DDB Warszawa, dopisz poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji w Grupie DDB (DDB Warszawa sp. z o.o. i Gutenberg Warszawa Sp. z o.o.)”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Państwa danych osobowych jest DDB Warszawa sp. z o.o., ul. Wybrzeże Gdyńskie 6c, Warszawa, tel. 22 560 34 00. Podane przez Państwa w ofercie pracy dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby rekrutacji. Szczegółowe informacje o sposobie i podstawie przetwarzania danych osobowych oraz katalogu Państwa uprawnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych określa Polityka ochrony danych osobowych w procesie rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy