Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka / Recepcjonista

Rymarz Zdort kancelaria prawnaO firmie

Rymarz Zdort kancelaria prawna

Prosta 18

Warszawa

Wiodąca kancelaria prawna, lider rynku fuzji i przejęć w Polsce, poszukuje osoby na stanowisko:

RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA
PEŁEN ETAT

WYMAGANIA:

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
  • sumienność i zaangażowanie.

OPIS STANOWISKA:

  • kompleksowa, profesjonalna obsługa recepcji,
  • rezerwacja sal konferencyjnych, obsługa centrali telefonicznej oraz innych urządzeń biurowych,
  • koordynacja i dystrybucja korespondencji przychodzącej/wychodzącą oraz przesyłek kurierskich,
  • przyjmowanie gości,
  • ścisła współpraca z koordynatorem biura,
  • współpraca i kontakt z wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami usług (serwis techniczny, serwis sprzątający, zarządca budynku itp.),
  • kompleksowa obsługa sal konferencyjnych podczas spotkań (dbanie o czystość oraz zaopatrzenie),
  • organizowanie i zamawianie cateringu na spotkania z klientami,
  • zastępowanie pracowników zespołu w przypadku ich nieobecności,
  • pomoc w organizacji wydarzeń firmowych,
  • dbanie o wizerunek firmy.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i płatne nadgodziny,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę),
  • pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport),
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając:

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Recepcjonista/tka, ogłoszonym w dniu 25 marca 2021 r. na portalu pracuj.pl i prowadzonym przez Rymarz Zdort z siedzibą w Warszawie (00-850), przy ul. Prostej 18, zgodnie z przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, w tym zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesach rekrutacji prowadzonych przez Rymarz Zdort w przyszłości. Oświadczam, że podanie danych oraz wyrażenie powyższych zgód było dobrowolne. Został[em]/[am] również poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania, oraz o możliwości wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rymarz Zdort (przy czym jestem świadom[y]/[a], że żądanie usunięcia danych osobowych będzie oznaczało rezygnację z aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Rymarz Zdort.”

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.
Równocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Ogłoszenie archiwalne