Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka / Recepcjonista

Process Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Grzybowska 5A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Process Solutions Sp. z o.o.

Grzybowska 5A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,

  • Zapewnianie prawidłowego obiegu dokumentów w firmie,

  • Ścisła współpraca z zespołem administracyjnym oraz księgowym,

  • Przyjmowanie gości, klientów firmy i obsługa spotkań biznesowych,

  • Obsługa połączeń telefonicznych oraz bieżących spraw biura.

Nasze wymagania

  • Ogromnym plusem pozwalającym na Twój dalszy rozwój będzie wykształcenie z zakresu rachunkowości np. skończone technikum ekonomiczne, rozpoczęte studia na kierunku Finanse i Rachunkowość lub ukończony kurs z rachunkowości.

  • Dostępność do pracy na pełen etat (8:00-16:00 lub 9:00-17:00),

  • Zdolności organizacyjne oraz interpersonalne,

  • Obowiązkowość i zaangażowanie w powierzone zadania,

  • Wysoki poziom kultury osobistej.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Pakiet benefitów: pakiet medyczny, kafeteria benefitów (m.in.: karta MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery do sklepów, kursy i szkolenia on-line),

  • Samodzielność i realny wpływ na pracę,

  • Możliwość uczestniczenia w akcjach charytatywnych, sportowych,

  • Perspektywę rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

  • Ekstra dzień urlopu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Process Solutions Sp z o.o. jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy księgowej, świadczącej kompleksowe usługi outsourcingowe dla klientów w wielu krajach, zapewniając im wsparcie w zakresie rachunkowości, podatków oraz kadr i płac. Nasze biura zlokalizowane są w 5 państwach Europy Centralnej. W Polsce zatrudniamy ponad 90 pracowników, a nasze biuro zlokalizowane jest w centrum Warszawy.

Przewiń do profilu firmy

Brzmi ciekawie? Zapraszamy do przesłania CV!

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania klikając w przycisk „Aplikuj”.

W CV prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.