Oferta pracy

Recepcjonistka / Recepcjonista

BayerO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa faktur i innych dokumentów przychodzących

  • Dbałość o terminowy i jakościowy obieg dokumentów

  • Bieżąca obsługa recepcji, w tym: obsługa połączeń telefonicznych, współpraca z firmami kurierskimi

  • Przyjmowanie gości zewnętrznych, współpracowników firmy

  • Dbanie o utrzymanie właściwej kultury pracy w recepcji

  • Archiwizowanie dokumentów

  • Uczestniczenie w bieżących projektach Działu Administracji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

  • Dobrą znajomość pakietu MS Office

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacji, planowania i ustalania priorytetów,

  • Dużą energię do działania i łatwość nawiązywania kontaktów

To oferujemy

  • Umowa na zastępstwo

  • Zatrudnienie na umowę o pracę przez firmę zewnętrzną

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju własnego

  • Bogaty pakiet benefitów (pakiet medyczny VIP, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Bayer

Bayer to międzynarodowa firma działająca w obszarach Life Science: ochrony zdrowia oraz rolnictwa. Produkty i usługi Bayer mają na celu przynoszenie ludziom korzyści i ulepszanie jakości ich życia. Bayer tworzy wartość poprzez innowacje, wzrost i zapewnianie wysokich zysków. Będąc firmą odpowiedzialną społecznie, Bayer przestrzega zasad zrównoważonego rozwoju. Pracując w Bayer otrzymasz unikalną możliwość aby stać się częścią organizacji będącej w ciągłej fazie wzrostu, a także wiele możliwości rozszerzenia profesjonalnego doświadczenia w firmie, która wspiera innowacje i daje pracownikom siłę do zmian.

Przewiń do profilu firmy

Bayer is an Equal Opportunity Employer. Bayer is committed to providing access and reasonable accommodations in its application process for individuals with disabilities and encourages applicants with disabilities to request any needed accommodation(s).

Bayer is committed to providing access and reasonable accommodations in its application process for individuals with disabilities and encourages applicants with disabilities to request any needed accommodation(s) using the contact information below.