Logo Pracuj.pl

Recepcjonistka / Recepcjonista

Eurocash S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Eurocash S.A.

Taśmowa 7

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa gości na recepcji.
  • Przyjmowanie telefonów i łączenie rozmów.
  • Obsługa korespondencji listownej oraz poczty kurierskiej.
  • Dbanie o płynny przepływ informacji, obsługa poczty elektronicznej.
  • Prowadzenie zestawienia kosztów wysyłek, opis faktur.
  • Doraźne wsparcie administracyjne pracowników.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy biurowej - mile widziane na recepcji.
  • Cechujesz się bardzo dobrą organizacją pracy oraz wielozadaniowością.
  • Odpowiada Ci praca na dwie zmiany pn-pt (7.00-15.00 / 9.00-17.00).
  • Posiadasz dobrą znajomość obsługi komputera (Word, Excel).
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji FMCG.
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w firmie z ponad 25-letnim stażem na rynku.
  • Pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • karta sportowa

Grupa Eurocash to największą polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Recepcjonistka / Recepcjonista, Taśmowa 7, Mokotów, Warszawa