Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka/Recepcjonista

Academy of New York Sp. z o.o.

Złota 59

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie wsparcia administracyjnego biura oraz działu sprzedaży

  • współpraca z działem metodycznym oraz dbanie o wysoką jakość dostarczanych usług

  • kształtowanie i rozwijanie wspaniałych relacji ze współpracownikami i Klientami

Nasze wymagania

  • posiadanie doświadczenia w bezpośredniej oraz telefonicznej obsłudze Klienta

  • posługiwanie się j. angielskim na poziomie B2 lub wyższym

  • chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku, zaangażowanie i skrupulatność

  • biegłe posługiwanie się pakietem Office oraz narzędziami typu Google Docs, Trello, itp.

  • pozytywna energia i postawa na TAK

To oferujemy

  • Podstawa oraz jasny i przejrzysty system prowizyjny

  • pracę w stabilnej organizacji będącej w fazie szybkiego rozwoju

  • przyjacielską atmosferę pracy bez nonsensów korporacyjnych

  • bardzo komfortowe biuro w centrum (tramwaj, bus, metro, SKM)

  • bezpłatną kartę MULTISPORT

  • bezpłatny pakiet opieki medycznej ENEL-MED

  • bezpłatny kurs angielskiego z lektorem z USA

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • karta Multisport

Jesteśmy ludźmi pełnymi energii, działającymi w międzynarodowych amerykańsko-polskich zespołach. Z pasją rozwijamy naszą strategię ekspansji na wszystkie kraje Europy. Tworzymy kursy językowe online z lektorami z USA. Nauczamy tylko i wyłącznie angielskiego, bo na tym znamy się najlepiej. Mamy swoje wyraźne DNA, zatrudniamy tylko kompetentnych Native Speakerów i tworzymy zespół ludzi, którzy zawsze działają z zaangażowaniem. Rozwijamy innowacyjne pakiety szkoleń online, zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Budujemy nowoczesne modele sprzedaży i dystrybucji kursów językowych. Jeżeli wolisz stać w miejscu – nie aplikuj! Natomiast koniecznie dołącz do nas, jeżeli masz tę samą energię co my.

Sounds good? Join us!

Przewiń do profilu firmy