Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka / Recepcjonista

Hotel Metropol

Marszałkowska 99A

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa Gości hotelowych.

  • Współpraca z innymi działami hotelu w celu zapewnienia udanego pobytu Gości w naszym hotelu.

Nasze wymagania

  • Biegłe mówisz w języku polskim i angielskim (jeśli znasz dodatkowy język obcy to masz dodatkowy punkt).

  • Jesteś zorientowana / zorientowany na Gościa i chcesz aby jego pobyt w naszym hotelu minął mu jak najmilej.

  • Jesteś zorganizowana / zorganizowany.

  • Jesteś gotowa / gotowy pracować w systemie zmianowym (ranki, popołudnia i noce).

To oferujemy

  • Zatrudnimy Cię w oparciu o umowę o pracę.

  • Będziesz objęta/ objęty dodatkowym pakietem opieki medycznej.

  • Nakarmimy Cię pysznie w kantynie pracowniczej.

  • Będziesz miała/ miał możliwość rozwijania swojej kariery w obrębie naszej Spółki.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Odwiedź nas na https://www.facebook.com/HotelMetropolWarsaw

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.