Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka / Recepcjonista

Pekao Investment Banking S.A.

Żwirki i Wigury 31

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa centrali telefonicznej

  • prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz ich rejestracji i przekazywanie zgodnie z przyjętym trybem

  • obsługa spotkań oraz koordynacja sal konferencyjnych

  • współpraca z dostawcami usług do biura

  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Domu Maklerskiego

  • bieżące wsparcie administracyjne

Nasze wymagania

  • student/tka – minimum ukończony 1 rok studiów

  • dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Office)

  • doświadczenie w pracy w charakterze recepcjonistki/recepcjonisty (dodatkowy atut)

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • odpowiedzialność i punktualność

  • miłe usposobienie i prezencja

  • gotowość do pracy na samodzielnym stanowisku

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dyspozycyjność (najchętniej studia zaoczne)

To oferujemy

  • przyjazne i kameralne środowisko pracy w gronie profesjonalistów

  • możliwość poznania specyfiki pracy Domu Maklerskiego

  • opiekę medyczną w prywatnym centrum medycznym

  • zarobki od 3.500 brutto

  • umowę zlecenia

  • praca od poniedziałku do piątku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • karta Multisport

Pekao Investment Banking SA jest częścią jednej z największych grup finansowych w CEE (Grupa Pekao) i liderem rynku bankowości inwestycyjnej w Polsce oraz najlepszym Bankiem Inwestycyjnym w 2020 roku w CEE (wg Global Finance).

Przewiń do profilu firmy