Oferta pracy

Recepcjonistka/ Recepcjonista

Starcom Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Obsługa spotkań i gości

  • Przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych

  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji

  • Zarządzanie obiegiem korespondencji

  • Organizacja podróży służbowych dla pracowników

  • Obsługa urządzeń biurowych

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Bardzo dobra organizacja czasu i miejsca pracy

  • Pozytywne nastawienie, łatwość komunikacji i proaktywna postawa

To oferujemy

  • Ciekawą i dynamiczną pracę w międzynarodowej agencji

  • Pracę z pozytywnymi ludźmi, którzy sprawią, że w poniedziałek nie będziesz miał problemu ze wstaniem z łóżka :)

  • Prywatną opiekę medyczną i kartę sportową

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Firma Starcom Sp. z o.o., oddział Re:Sources stanowi centrum usług stworzone w ramach Grupy Kapitałowej Publicis. Jesteśmy wewnętrznym centrum biznesowym, które świadczy usługi agencjom reklamowym oraz domom mediowym z zakresu: księgowości, podatków, HR & payroll, prawnego oraz IT.

Przewiń do profilu firmy