Oferta pracy

Recepcjonistka / Recepcjonista

Grupa Pracuj

3 7004 000 brutto / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy Recepcji

  • Utrzymywanie porządku i estetyki sal konferencyjnych w strefie Klienta oraz zaplecza Recepcji

  • Przyjmowanie, rejestracja i obsługa gości firmy

  • Przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych, udzielanie podstawowych informacji o firmie

  • Rejestracja oraz dystrybucja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi (firmy kurierskie, zamawianie wizytówek, artykułów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania biura)

  • Rozliczanie faktur związanych z obszarem pracy Recepcji

  • Optymalizacja kosztów związanych z administracją biurową (monitoring kosztów, przygotowanie zestawień, raportów)

  • Współpraca z Administratorem obiektu, obsługa bieżących zgłoszeń serwisowych

  • Wsparcie Zespołu Administracji w bieżących pracach i prowadzonych projektach

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacji, planowania i ustalania priorytetów,

  • Duża energia do działania i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Biegła znajomość języka polskiego

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (nie jest to warunek konieczny)

To oferujemy

  • Umowa na czas określony (3 miesiące okres próbny + 12 miesięcy umowa na czas określony)

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • bardzo dobra lokalizacja biura

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie online z Rekruterem i Menadżerem